Румен Петков не се спира пред нищо в обидите към Бойко Борисов и целия му екип!
Председателят на НС на партия АБВ Румен Петков продължава унищожителната си акция срещу властта. Той изригна за пореден път срещу правителството, като този път се нахвърли не само срещу премиера Бойко Борисов, но и срещу здравния министър Костадин Ангелов, пише Afera.bg.
“Този човек (К. Ангелов) е абсолютен срам за здравното съсловие. Трябва незабавно да напусне всички листи. Днес сутринта обяснява по телевизията как ваксината “Астра Зенека” е безопасна и ефективна срещу Ковид, а час по-късно Бойко Борисов я забрани, защото била опасна.” – възмущава се Петков.
Той вижда голяма вина и у самия премиер, който бягал от отговорност по отношение на здравните въпроси.
“Бойко Борисов бяга от отговорност като плъх от давеща се дъска. Не може да оставяш всичко в местните РЗИ и да си измиваш ръцете с тях.” – беснее лидерът на АБВ.

В рамките само на 24 часа Румен Петков разби тотално управляващите и най-вече премиера. Вчера той определи Борисов като човешко нищожество, тресящо се от страх от президента Радев.
Повод за огромното негодувание на Петков през последните часове е, че културните институции във Варна – кина, театри, музеи и др., бяха затворени със заповед от областния управител вчера, и то в деня преди честването на 100-годишнината на Варненския Драматичен театър. Днес обаче заповедта бе отменена.
Според Петков всичко това се направи, за да се осуети участието на Румен Радев в тържеството. Президентът бе заявил своето присъствие още преди няколко дни.
Румен Петков намира тези действия за тотален позор на властта. Позор, който ще остане завинаги като петно върху 100-годишния юбилей на театъра на Варна.
Погледнете и тези подобни теми, преди да видите как продължава надолу този текст:
Петков намира за доста неадекватни и мерките на правителството срещу коронакризата. Неслучайно той привлече в редиците си най-големия враг на НОЩ доц. Атанас Мангъров, който заяви, че ако стане здравен министър, ще премахне всички мерки и ще върне нормалния живот в страната.
инж Владова
такива определения са излишни, вредни. Трябва да се говори с факти когато трябва., където трябва- цивилизовано отношение Напоследък тези квалификации, съдебни искове между политици за мен са неприемливи, като метод- слизаме на нивото на троловете с език на омразата. България стана опасо тревожно място!